
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.8 cm |
| Bredde | 14.7 cm |
| Produkttype | Batterioplader |
| Vægt | 240 g |
| Dybde | 11.9 cm |
| Producent | Panasonic |
STRøMENHED
| Opladningstid | 5 timer |
| Egenskaber | Overopladnings beskyttelse, 8 LED-indikatorer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


