Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB4 |
| Højde | 2.3 mm |
| Internt drev-interface | PCI Express (NVMe) |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 7 mm |
| Egenskaber | LED strømindikator, ASMedia ASM2464PD controller |
| Vægt | 260 g |
| Dybde | 13.2 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | OWC |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sølv |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, VCCI, BSMI, FCC, RCM |
| Pakningsmateriale | Fly-kvailtet aluminium |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - ekstern - 30 cm |
| Udstyr inkluderet | Skruetrækker |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Linux, Windows 10 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2016, Apple macOS 10.12.x, Apple macOS 10.13, Apple macOS 10.13.x, Apple macOS 10.14, Apple macOS 10.14.x, Apple macOS 10.15, Apple iPadOS 13, Apple iPadOS 14, Apple iPadOS 15, Apple macOS 11.x, Microsoft Windows 11, Apple iPadOS 16, Apple iPadOS 17, Android 13 eller senere, Apple iOS 17, Google Chrome OS 102 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB4 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 3151 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 40 Gbps (USB4) |
| Intern datahastighed | 3151 MBps (læs) / 3151 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

