Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | Thunderbolt 3 |
| Højde | 2.9 cm |
| Kapacitet | 17592186044416 |
| Bredde | 12.4 cm |
| Egenskaber | RAID-klar, NVM Express (NVMe), Intel DSL6540 controller |
| Vægt | 676 g |
| Dybde | 19.2 cm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | OWC |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømkilde | Thunderbolt bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC, RoHS |
| Pakningsmateriale | Aluminium |
| Medfølgende ledninger | 1 x Thunderbolt 3 kabel - ekstern - 50 cm |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple macOS 10.13 High Sierra eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 2 x Thunderbolt 3 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 40 Gbps (Thunderbolt 3) |
| Intern datahastighed | 2800 MBps (læs) / 2450 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
