Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OWC |
HUKOMMELSE
| Kapacitet | 128 GB |
| Skrivehastighed | 250 MB/s |
| X-speed rating | 10 |
| Flashkort type | SDXC |
| Intern hukommelsestype | UHS-II |
| Læsehastighed | 300 MB/s |
| Videohastighedsklasse | V90 |
FUNKTIONER
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Stødresistent, Vandtæt, Røntgenbestandig |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 2 mm |
| Bredde | 24 mm |
| Dybde | 32 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Smykkeboks |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

