Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | PCIe 3.1 x4 (NVMe) |
| Højde | 2.6 mm |
| Kapacitet | 515396075520 |
| Bredde | 22 mm |
| Egenskaber | Native Command Queuing (NCQ), TRIM support, Error Correction Code (ECC), NVM Express (NVMe) 1.3, Silicon Motion SM2262EN-controller, 7 % over-provisionering |
| Vægt | 8 g |
| NAND Flashhukommelses-type | 3D triple-level cell (TLC) |
| Dybde | 89 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - intern |
| Producent | OWC |
EFFEKT
| Strømforbrug | 5.7 Watt (læse/skrive) 5.7 Watt (søg) 0.3 Watt (ledig) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
| Udstyr inkluderet | Kølelegeme, værktøjer |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. Opbevaringstemperatur | 85 °C |
| Min. lagertemperatur | -40 °C |
| Modstandsdygtighed over for stød (non-operativ) | 1500 g @ 0, 5 ms |
| Maks. driftstemperatur | 70 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 95 % (ikke-kondenserende) |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple macOS 10.13 High Sierra eller senere |
PRæSTATION
| Gennemsnitsventetid | 0.1 ms |
| SSD-udholdenhed | 225 TB |
| Intern datahastighed | 1549 MBps (læs) / 1351 MBps (skriv) |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 1,500,000 timer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
