Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | SATA 3Gb/s |
| Højde | 3 mm |
| Kapacitet | 268435456000 |
| Bredde | 24 mm |
| Krypterings algoritme | 128-bit AES, 256-bit AES |
| Egenskaber | Native Command Queuing (NCQ), TRIM support, Error Correction Code (ECC), Security Command-support, ATA-sikkerhed, Global Wear Leveling, Silicon Motion SM2258 controller, S.M.A.R.T. |
| Vægt | 10 g |
| NAND Flashhukommelses-type | 3D triple-level cell (TLC) |
| Dybde | 109 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - intern |
| Producent | OWC |
EFFEKT
| Strømforbrug | 2.1 Watt (læse/skrive) 0.1 Watt (ledig) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Modstandsdygtighed over for stød (non-operativ) | 1500 g @ 0,5 ms |
| Maks. driftstemperatur | 70 °C |
| Lydudbredelse | 0 dBA |
| Modstandsdygtighed over for stød (operativ) | 1500 g @ 0, 5 ms |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 95 % (ikke-kondenserende) |
| Maks. Opbevaringstemperatur | 85 °C |
| Min. lagertemperatur | -40 °C |
PRæSTATION
| Gennemsnitsventetid | 0.1 ms |
| 4KB Random Write | 74000 IOPS |
| SSD-udholdenhed | 75 TB |
| 4KB Random Read | 60000 IOPS |
| Intern datahastighed | 530 MBps (læs) / 495 MBps (skriv) |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 1,500,000 timer |
| Ikke-korrigerbare fejl | 1 pr. 10^15 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
