Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OWC |
FUNKTIONER
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede operativsystemer til servere | Windows Home Server 2011, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Husmateriale | Aluminium |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Produktfarve | Aluminium |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, iPadOS |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 17 mm |
| Bredde | 17 mm |
| Vægt | 26 g |
| Dybde | 80 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-stik | USB Type-A til USB Type-C |
| Thunderbolt-teknologi | Ja |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
SSD-DREV
| SDD-kapacitet | 500 GB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

