Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OWC |
FUNKTIONER
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Husmateriale | Aluminium |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Produktfarve | Sølv |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 11 mm |
| Bredde | 17 mm |
| Vægt | 26 g |
| Dybde | 80 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Ingen |
| USB-stik | USB Type-A til USB Type-C |
| Dataoverførselshastighed | 10 Gbit/sek. |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
SIKKERHED
| Beskyttelse af adgangskode | Ingen |
| Hardware kryptering | Ingen |
SSD-DREV
| NVMe | Ingen |
| Skrivehastighed | 946 MB/s |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Læsehastighed | 946 MB/s |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

