Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OWC |
PRæSTATION
| Chipsæt | Asmedia ASM-2362 |
| Plug and play | Ja |
| Backup funktion | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 10 Gbit/sek. |
| Hardware kryptering | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 12 mm |
| Bredde | 52 mm |
| Vægt | 85 g |
DESIGN
| Certificering | CE, FCC, VCCI, RCM, BSMI |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | SSD kabinet |
| Produktfarve | Sølv |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Strøm |
STRøMSTYRING
| Ekstern strømadapter | Ingen |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Antal USB-porte | 1 |
| USB-stik køn | Hanstik |
LAGRING
| Maksimal lagerkapacitet | 2 TB |
| Installeret lagerdisktype | SSD |
| Størrelse på lagerdisk | M.2 |
| Samlet installeret lagerkapacitet | 2 TB |
| Antal understøttede lagerdiske | 1 |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | M.2 |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 x64 |
| Understøttede mobile operativsystemer | iPadOS |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-A |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 8 - 90% |
| Driftshøjde | -304, 8 - 3, 048 m |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


