Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Højde | 3 mm |
| Kapacitet | 4398046511104 |
| Bredde | 22 mm |
| Egenskaber | Native Command Queuing (NCQ), TRIM support, Error Correction Code (ECC), RAID-klar, SLC cache, NVM Express (NVMe) 1.3, TCG Pyrite, 7 % over-provisionering, Phison E12S controller, S.M.A.R.T. |
| Vægt | 7 g |
| NAND Flashhukommelses-type | 3D triple-level cell (TLC) |
| Model | M.2 2280 |
| Dybde | 80 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - intern |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | OWC |
EFFEKT
| Strømforbrug | 6.8 Watt (læs) 8 Watt (skriv) 0.009 Watt (ledig) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Kompatibel bås | M.2 2280 |
PRæSTATION
| Maximum 4KB Random Write | 250034 IOPS |
| Drive Writes Per Day (DWPD) | 2670 |
| SSD-udholdenhed | 6820 TB |
| Maksimal 4 KB tilfældig læsning | 250807 IOPS |
| Intern datahastighed | 3400 MBps (læs) / 3000 MBps (skriv) |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 1,800,000 timer |
| Ikke-korrigerbare fejl | 1 pr. 10^16 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


