Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OTL |
MIKROFON
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Kontroltype | Berøring |
| Produktfarve | Blå |
| Udviklet til børn | Ja |
BATTERI
| Højre hørerør batterikapacitet | 30 mAh |
| Opladningstid for batteri | 1, 5 t |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 30 mAh |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 1, 5 t |
| Standby tid | 180 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 350 mAh |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 49,5 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Vægt | 145 g |
| Dybde | 26, 5 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkedybde | 38 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkevægt | 439 g |
LOGISTIK-DATA
| Produkter pr. palle | 1500 stk |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 230 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 3, 5 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8518300090 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 255 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 255 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Frekvensbånd | 2.4 - 2.48 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Opladningsetui | Ja |
| Opladningskabinet kapacitet | 350 mAh |
| Opladeretui stiktype | USB Type-C |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Ørepropper materiale | Silikone |
| Opladeretui type | Ledningsført |
| Ørepuder | Ja |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Tema | Sonic the Hedgehog |
HøRETELEFONER
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Ørekobling | Intraaural |
BASESTATION
| USB-stik til basestation | USB Type-C |
| Basestation farve | Blå |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



