Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OTL |
MIKROFON
| Mikrofontype | Ikke tilgængelig |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Kabellængde | 1, 2 m |
| Kabelfarve | Sort |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Musik |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Produktfarve | Rød |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 5 mm |
| Bredde | 80 mm |
| Vægt | 50 g |
| Dybde | 57 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkevægt | 130 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Anbefalet alder (min.) | 3 År |
| Tema | PJ Masks! Owlette |
HøRETELEFONER
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 2 cm |
| Ørekobling | Supraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

