Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Højde | 15.5 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik |
| Bredde | 15.5 cm |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 88 g |
| Dybde | 3 cm |
| Farve | Blå |
| Kompatibilitet | iPad, iPod |
| Producent | OTL |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 90 cm |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 90 cm |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 50 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
