Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Osram |
LYSKILDE
| Form | T12 |
| Strømfaktor | 1 |
| Stiktype | R7s |
| Levetid | 2000 timer |
| Funktioner | Kviksølvsfri |
| Oplysningsfarve | Varmt hvidt lys |
| Wattforbrug | 120 W |
| Energiforbrug per 1000 t | 120 kWt |
| Type | Halogen-lyspære |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Farverenderingsindeks | 100 |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 150 W |
| Skift cyklusser | 50000 |
| Dæmpbar | Ja |
| Starttid | 0 sek |
| Farvetemperatur | 2950 K |
| Opvarmningstid | 0 sek |
| Lysstyrke | 2250 lumen |
| Kviksølvsindhold | 0 mg |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 240 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



