Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Osram |
| Varenummer | 2638636 |
| Model | 4058075809406 |
| Ean | 4058075809406 |
| Til producentens hjemmeside | www.ledvance.com/ |
| Pæreeffekt | 7 W |
| Pasform/dække type | E27 |
| Lysstrøm | 725 lm |
| Pære levetid | 15000 t |
| Ækvivalent pæreeffekt | 55 W |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Farvetemperatur | 2500 K |
| Farve-gengivelse (CRI) | 80 |
| Antal tændings/sluknings cyklusser | 100000 |
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Diameter | 12, 5 cm |
| Længde | 173 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |
| Energiforbrug (1000 timer) | 7 kWh |
PRæSTATION
| Pæreeffekt | 7 W |
| Pasform/dække type | E27 |
| Lysstrøm | 725 lm |
| Pære levetid | 15000 t |
| Ækvivalent pæreeffekt | 55 W |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Farvetemperatur | 2500 K |
| Farve-gengivelse (CRI) | 80 |
| Antal tændings/sluknings cyklusser | 100000 |
ANDRE-FUNKTIONER
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |
| Energiforbrug (1000 timer) | 7 kWh |
VæGT-&-STøRRELSER
| Diameter | 12,5 cm |
| Længde | 173 mm |
STRøMSTYRING
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

