Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Osram |
MåL-OG-VæGT
| Længde | 113 mm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 60 mm x 162 mm x 60 mm / 44 g |
| Diameter | 60 mm |
DIVERSE
| Pakke | Hængeboks |
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE |
LYSKILDE
| Form | A60 |
| Strømfaktor | 0.5 |
| Stiktype | E27 |
| Levetid | 15000 timer |
| Farvekode | 827 |
| Funktioner | Kviksølvsfri, omgående fuldt lys |
| Pærefinish | Matteret |
| Oplysningsfarve | Varmt hvidt lys |
| Wattforbrug | 8.5 W |
| Energiforbrug per 1000 t | 9 kWt |
| Type | LED-lyspære |
| Energieffektivitetsklasse | F |
| Farverenderingsindeks | 80 |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 60 W |
| Skift cyklusser | 100000 |
| Dæmpbar | Nej |
| Starttid | 0.5 sek |
| Farvetemperatur | 2700 K |
| Opvarmningstid | 0.5 sek |
| Lysstyrke | 806 lumen |
| Kviksølvsindhold | 0 mg |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


