
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2911439 |
| Model | E1P0A3PBE1Z2 |
| Ean | 5055387663695 |
| Til producentens hjemmeside | www.optomaeurope.com/ |
| Produktbeskrivelse | Optoma HD146X - DLP-projektor - bærbar - 3D |
| Mikrodisplay | DMD Chip |
| Lysstyrke | 3600 ANSI lumens |
| Kontrastforhold | 25000:1 |
| Opløsning | Full HD (1920 x 1080) |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Farvesupport | 1, 07 milliarder farver |
| Lampetype | 240 Watt |
| Lampes livscyklus | Op til 4000 time(r) - lys tilstand Op til 10000 time(r) - økonomisk tilstand Op til 15000 time(r) - dynamisk tilstand |
| Videoindgang | (M-NTSC, NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL-B/G, PAL-D, PAL-H, PAL-I, PAL-M, PAL-N, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM K1, SECAM L) |
| Video Modes | 480p, 480i, 576i, 576p, 720p, 1080i |
| Højttalere | Højtaler(e) - integreret |
| Effekt | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 325 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 31.5 cm x 24.1 cm x 10.9 cm |
| Vægt | 2.81 kg |
| Producent | Optoma |
| Enhedstype | DLP-projektor - 1080p |
| 3D-duelig | Ja (3D briller solgt separat) |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 325 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømkilde | AC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 109 |
| Bredde | 315 |
| Vægt | 2810 |
| Dybde | 241 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x lydudgang - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
| Udstyr inkluderet | Trådløs fjernstyring |
| Sikkerhedsfunktioner | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), adgangskodebeskyttelse, sikkerheds stang |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
VIDEOINDGANG
| TV-system | M-NTSC, NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL-B/G, PAL-D, PAL-H, PAL-I, PAL-M, PAL-N, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM K1, SECAM L |
| Video Modes | 480p, 480i, 576i, 576p, 720p, 1080i |
| Video-interfacer | HDMI |
OBJEKTIV
| Blændeåbning | F/2.1-2.31 |
| Vertikal keystone korrection | -40 / +40 |
| Keystone korrektionsretning | Lodret |
| Zoom faktor | 1.1x |
PROJEKTOR
| Egenskaber | Spilmodus, BrilliantColor, 4:3 billedformatsupport, 16:10 billedformatsupport |
| Lampes livscyklus | Op til 4000 time(r) - lys tilstand Op til 10000 time(r) - økonomisk tilstand Op til 15000 time(r) - dynamisk tilstand |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Kontrastforhold | 25000:1 |
| Opløsning | Full HD - Full HD (1920 x 1080) (normal) / 1920 x 1200 (resized) |
| OSD sprog | Multilingual |
| Lampetype | 240 Watt |
| Farvesupport | 1, 07 milliarder farver |
| Billedstørrelse | 71 cm - 765 cm |
| Maks. synkroniseringshastighed (V x H) | 120 Hz x 91.146 kHz |
| Projektionsafstand | 0.98 m - 10.8 m |
| Digital zoomfaktor | 2x |
| Rækkeviddeforhold | 1.47 - 1.62:1 |
| Mikrodisplay | DMD Chip |
| Homogen | 80 % |
| Lysstyrke | 3600 ANSI lumens |
HøJTTALERE
| Type | Integreret |
| Udgangseffekt/kanal | 3 Watt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
