Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 5.015 cm x 5.872 cm x 2.581 cm / 40.8 g Hovedtelefon: 2.022 cm x 2.44 cm x 3.168 cm / 4.8 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand, USB-C-opladningsport |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, svedresistent, støvresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | FOTA-opdatering, berøringskontrol |
| Farve | Metalgrå |
| Producent | OnePlus |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP55, TUV Rheinland |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (520 mAh), 3 par silikoneørespidser (S, M, L), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 6 |
| Følsomhed | -38 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 15 - 40000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | LHDC, AAC, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | 3D-lyd |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Smart Adaptive Noise Cancellation |
| Egenskaber | Google Fast Pair, OnePlus Audio ID 2.0, dobbelt membrandrivere, 24-bit Hi-Fi audio, 96k Hz samplinghastighed |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Hi-Res audio |
| Maks. inputstrøm | 10 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
