
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 6.01 cm x 4.9 cm x 2.49 cm / 52 g Hovedtelefon: 3.2 cm x 2.32 cm 4.35 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, svedresistent, IP55, IPX4 (opladningsetui) |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol, Transparent Hearing-tilstand |
| Farve | Blank hvid |
| Producent | OnePlus |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, opladningsbase (520 mAh), 3 par silikone-ørefinner (small, medium, large) |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, næste/foregående nummer, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, LHDC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Smart Adaptive Noise Cancellation |
| Indbyggede dekodere | Dolby Atmos |
| Egenskaber | OnePlus Audio ID, Zen Mode Air |
| Følsomhed | 102 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 11 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
