
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 5.221 cm x 5.962 cm x 2.44 cm / 37 g Hovedtelefon: 1.881 cm x 1.613 cm x 3.789 cm / 4.7 g |
| Højde | 3.789 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 1.881 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker, IPX4 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 4.7 g |
| Dybde | 1.613 cm |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Hvid |
| Producent | OnePlus |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (420 mAh) |
MIKROFON
| Følsomhed | -38 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydeffekter | Dirac Audio Tuner |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Indbyggede dekodere | Dolby Atmos |
| Følsomhed | 97 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 13.4 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
