
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 159.1 mm |
| Bredde | 73.2 mm |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 190 g |
| Dækfarve | Skyggegrå |
| Dybde | 8.2 mm |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | OnePlus |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Hukommelsesinterface | UFS 3.1 |
| RAM | LPDDR4X SDRAM - 8 GB |
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
PROCESSOR
| Type | MediaTek Dimensity 1300 |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Hurtigopladningsteknologi | SuperVOOC Flash Charge technology |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 34, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, TDD 2000, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8, Bånd 9, Bånd 19 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1800, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD TD 2500, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| 5G NR-bånd | N1, n3, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 900, 1700, 800 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Tidsforkortet tilstand |
| Fokusjustering | Disponibel fokus |
| Objektivblænder | F/2.4 |
| Sensornavn | Sony Exmor RS IMX615 sensor |
| Special Effects | HDR |
| Sensoropløsning | 32 Megapixel |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps |
| Funktioner | Electronic Image Stabilizer (EIS), ansigtsretouchering |
| Pixelstørrelse | 0.8 μm |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | OxygenOS (baseret på Android 12) |
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.43" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Genindlæsningshastighed | 90 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass 5 (scratch resistant glass) |
| Egenskaber | Mørk tilstand, Ambient EQ, sRGB support, AI-farveforbedring |
| HDR | Ja |
| Teknologi | AMOLED |
| Formatforhold | 20:9 |
| Display opløsning | 2400 x 1080 pixels |
| Pixeltæthed | 409 ppi |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Panorama, tidsforkortet tilstand, Slow motion-tilstand, Portræt, Filter-tilstand, dobbeltvisning |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Sensornavn | Sony IMX766 sensor |
| Lyskilde | Dobbelt LED blitz |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Objektivkonstruktion | 6-element |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 60 fps, Super slow motion-video 1280 x 720 (720p) ved 960 fps, Super slow motion-video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, Super slow motion-video 1280 x 720 (720p) ved 240 fps, Super slow motionvideo 1920 x 1080 (1080p) ved 480 fps |
| Funktioner | AI Scene Enhancement, AI hightlight-video |
| Pixelstørrelse | 1 μm |
| Specielle effekter | HDR |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, WMA, AAC, AIFF, AMR, MP3, FLAC, AAC +, eAAC+, APE (Monkey's Audio), apt-X, ALAC, Vorbis, apt-X HD |
| Supported Digital Video Standards | MPEG-4, MPEG-2, H.264, H.263, HEVC, VP9, HEIF, HEIC |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser (under display) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, proximity sensor, digitalkompas, gyro sensor, SAR-sensor, sensorkerne |
| Ekstra egenskaber | Noise Cancellation-teknologi, MIMO-teknologi, Alert Slider |
GRAFIKSYSTEM
| Grafikaccelerator | ARM Mali-G77 MC9 |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 8 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
| Synsfelt (FoV) | 120 grad(er) |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 2 Megapixel |
| Funktioner | Dybdekamera |
| Objektivblænde | F/2.2 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
