
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 164.3 mm |
| Bredde | 75.6 mm |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 195 g |
| Dækfarve | Støv sort |
| Dybde | 8.5 mm |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | OnePlus |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C Hovedsætjack - 3,5 mm mini jack |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
| Hukommelsesinterface | UFS 2.2 |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSDHC, microSD, microSDXC - op til 1 TB |
| RAM | LPDDR4X SDRAM - 6 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Clock-frekvens | 2.2 GHz |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Hurtigopladningsteknologi | SuperVOOC Flash Charge technology |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 8, Bånd 19 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD TD 2500, FDD AWS-3, TDD TD 3700, TDD TD 3500, TDD 2300 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2 |
| 5G NR-bånd | N1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n66, n77, n78, n40 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 800, 900, 800 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Tidsforkortet tilstand, Nightscape-optagelsestilstand, Portræt, Filter-tilstand |
| Objektivblænder | F/2.0 |
| Sensornavn | Sony Exmor RX IMX471 sensor |
| Lyskilde | Displayblitz |
| Special Effects | HDR, ansigtsretouchering |
| Sensoropløsning | 16 Megapixel |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Pixelstørrelse | 1 μm |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | OxygenOS (baseret på Android 12) |
| Navigation | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | LCD-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.59" |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Egenskaber | Bredt farvedisplay (P3), Mørk tilstand, sRGB support |
| Formatforhold | 20:9 |
| Display opløsning | 2412 x 1080 pixels |
| Pixeltæthed | 401 ppi |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Panorama, tidsforkortet tilstand, Nightscape-optagelsestilstand, Portræt, Filter-tilstand |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Objektivblænder | F/1.7 |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 64 Megapixel |
| Objektivkonstruktion | 6-element |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, Slo-mo video 1280 x 720 (720p) ved 120 fps |
| Funktioner | Electronic Image Stabilizer (EIS), DualView, AI Scene Enhancement |
| Pixelstørrelse | 0.7 μm |
| Specielle effekter | HDR, ansigtsretouchering |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | AAC, MP3, FLAC, apt-X, LDAC, RAW, OPUS, AMR-WB, 3GPP, SBC, Vorbis, apt-X HD, LHDC, GSM, G711-ALAW, G711-MLAW |
| Supported Digital Video Standards | AVC, MPEG-4, H.263, HEVC, VP8, VP9, 3GPP, AV1 |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Ansigtskendelsen, fingeraftrykslæser (side) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, proximity sensor, digitalkompas, gyroskop, sensorkerne |
| Sikkerhedsteknologi | Face Unlock |
| Ekstra egenskaber | Noise Cancellation-teknologi, MIMO-teknologi, Super lineær højttaler |
GRAFIKSYSTEM
| Grafikaccelerator | Qualcomm ADRENO 619 |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.4 |
| Sensoropløsning | 2 Megapixel |
| Funktioner | Dybdekamera |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 2 Megapixel |
| Funktioner | Macrokamera |
| Objektivblænde | F/2.4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
