Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | DJ |
| Anbefalet brug | Professionel audio, computer, transportabel elektronik - monitorering, instrument, vokal |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik, 6, 35 mm jackstik |
| Ørepudemateriale | Fløjl |
| Farve | Sort, sølv |
| Pandebåndsmateriale | Fjederstål |
| Producent | OneOdio |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | EVA-etui |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig - 3 m Minitelefon 3, 5 mm til 6, 3 mm telefonkabel - aftagelig - snoet - 3.5 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Impedans | 250 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 100 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | ≤1% |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 40000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
