Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Spilkonsol |
| Farve | Fuscia |
| Producent | onanoff |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget og aftagelig boom |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 80 cm |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Følsomhed | 85 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
