
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Forbindelses-interfaces | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Audioformater | PCM, MP3, DSSPro |
| Pakningsmateriale | Metal |
| Type digital-afspiller | Flashbaseret |
| Produkttype | Stemmeoptager |
| Producent | Olympus |
EFFEKT
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
DIVERSE
| Programmer | Olympus Dictation Management System |
| Udstyr inkluderet | Dockingstation, mikro-USB kabel |
| Bæretaske | Beskyttende etui |
MIKROFON
| Type | To mikrofoner - indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm mini jack), Hovedtelefoner (3, 5 mm mini jack), Docking-station, USB 2.0 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 11 time(r) |
| Antal inkluderet | 1 |
| Kapacitet | 1350 mAh |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Genopladelig - Litiumion |
BILLEDSKæRM
| Display menu-sprog | Dansk, Tjekkisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Polsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk |
| Type | TFT - farve |
| Diagonal størrelse | 2.4" |
| Opløsning | 240 x 320 |
| Egenskaber | LED baglys |
| Belysningsfarve på skærm | Hvid |
| Skærmbelysning | Ja |
HøJTTALERSYSTEM
| Driverdetaljer | Højttaler: 1 x full-range driver |
| Højttalere | 1 x højttaler - indbygget - 320 Watt - 8 Ohm |
LYDSYSTEM
| Intern hukommelse | 2 GB |
| Filsystem understøttet | 2 GB |
| Audiospecifikationer | Digital optager - responstid: 200 - 7000 Hz |
| Funktioner | Digital voice recorder |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | SDHC, SD Memory Card |
| Ekstra egenskaber | Selektion af mikrofons følsomhed, dual mikrofoner, datakryptering |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

