Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 11.28 cm |
| Produkttype | Mikrofon - zoom |
| Vægt | 38 g |
| Diameter | 1.3 cm |
| Producent | Olympus |
MIKROFON
| Impedans | 1.1 kOhm |
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Lydindgangsdetalljer | Envejs - 70 - 15000 Hz |
| Følsomhed | -36.5 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 70 - 15000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

