Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maskinopvaskbar | Aftagelige dele |
| Egenskaber | Fjernbar bowle, blade i rustfrit stål, fjernbart låg, sikkerhedslås, plastikskål, aftagelig klinge |
| Produkttype | Hakkemaskine |
| Farve | Sort |
| Producent | OBH Nordica |
DIVERSE
| Udvendige Funktioner | Antislip fødder |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V |
| Strømforbrug | 150 W |
| Ledningslængde | 0.9 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

