Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Egenskaber | Indstillelig brunings kontrol, krummebakke, varmeelement af kvarts, nulstillingsfunktion, elektronisk til/fra funktion |
| Produkttype | Flad brødrister |
| Producent | OBH Nordica |
DIVERSE
| Udvendige Funktioner | Pilot lys, aftagelig krummebakke |
| Farve | Stål |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Timer-indstillingsegenskaber | Timer, program ending audible signal |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V |
| Strømforbrug | 700 W |
| Ledningslængde | 1 m |
GRILLS
| Grilloverflade | 500 cm2 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

