Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3158130 |
| Model | RF-C14SF-W1 |
| Ean | 5056547202990 |
| Til producentens hjemmeside | www.nzxt.com |
| Produktbeskrivelse | NZXT F Series F140 RGB - indsats med blæser |
| Blæser diameter | 140 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Omdrejningshastighed | 500-1500 o/min |
| Luftstrøm | 90.79 cfm |
| Støjniveau | 34.48 dBA |
| Rated Voltage | 12 V |
| Højde | 2.6 cm |
| Egenskaber | Vibrationsdæmper |
| Bredde | 14 cm |
| Dimensioner (B x D x H) | 14 cm x 14 cm x 2.6 cm |
| Produkttype | Indsats med blæser |
| Vægt | 140 g |
| Dybde | 14 cm |
| Produktmateriale | Plastik, gummi, PCB |
| Pakke Indhold | 4 monteringsskruer |
| Farve | Hvidmatteret |
| Producent | NZXT |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 60,000 time(r) |
| Egenskaber | Vibrationsdæmper |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Strømforbrug | 2.88 W |
| Egenskaber | PWM-kontrol, ARGB-blæser |
| Omdrejningshastighed | 500-1500 o/min |
| Rated Strøm | 0.24 A |
| Luftstrøm | 90.79 cfm |
| Støjniveau | 34.48 dBA |
| Lufttryk | 3.22 mm |
| Rated Voltage | 12 V |
| Blæser diameter | 140 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

