Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.4/ EPS12V 2.92 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Farve | Mat sort |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | NZXT |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | BSMI, CB, FCC, UKCA |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Egenskaber | Kabler med omslag, beskyttelse mod overstrøm, overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, køleblæser til flydende dynamisk leje, semi-modulær |
| Udstyr inkluderet | 4 skruer |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 750 Watt |
| Output Current | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 62.5 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Modulær Kabel Administration | Ja |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX 2 x strøm 8 pin EPS12 V med aftagelig 4 pin ATX12V sektion 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 4 x 15 pin Serial ATA strøm 4 x 4-PIN intern strøm |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



