Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.14 cm |
| Bredde | 6.51 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 61 g |
| Dybde | 12.84 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Gaming | Ja |
| Farve | Hvidmatteret |
| Producent | NZXT |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Kabellængde | 2 m |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, paracord-kabel, optiske kontakter, Pixart PMW3395 optisk gaming-sensor, NVIDIA Reflex, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, håndfladegrip |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Forespørgselshastighed: 8000 Hz, 100 millioner klik, 650 ips sporingshastighed, 50 G maksimum acceleration |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | NZXT CAM |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows, Xbox systemsoftware, PlayStation systemsoftware |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

