Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | NZXT Swift Optical Switches |
| Grænseflade | USB |
| Bredde | 33.85 cm |
| Anti-ghosting | Ja |
| Tastaturteknologi | Optisk |
| Bagbelyst | Per-key RGB |
| Justerbar højde | Ja |
| Højde | 4.03 cm |
| Vægt | 718 g |
| Dybde | 12.34 cm |
| Placering og layout | QWERTY Nordisk |
| Region | Nordiske |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Funktion for genvejstast | N-tast-rollover, mediekontroller, volumentrulleknap |
| Enhedstype | Tastatur |
| Gaming | Ja |
| Producent | NZXT |
DIVERSE
| Kabellængde | 2 m |
| Hovedlevetid | 100 millioner klik |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A flettet kabel, tastehættefjerner, kontaktfjerner, 4 x lineære optiske kontakter 35 g, 4 x lineære optiske kontakter 45 g |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | NZXT CAM |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
