Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Pakningstype | Ryg til front-luftstrøm monterbar på stativ 1U |
| Processor | X Intel: 2.2 GHz |
| Indbygget udstyr | 32 GB SSD |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 42 MB |
| Præstation | Kapacitet: 12, 8 Tbps Forsinkelse: 425 ns Pakker per sekund: 8, 33 Bpps |
| Enhedstype | Switch - 32 porte - L3 - Administreret |
| Undertype | 200 Gigabit Ethernet |
| Porte | 32 x 200 Gigabit QSFP56 |
| RAM | 8 GB |
| Producent | NVIDIA |
EFFEKT
| Strømforsyning | 250 Watt |
| Antal installeret | 2 |
| Maks. antal understøttet | 2 |
| Skema til overskudsspænding | 1+1 |
| Nødvendig spænding | AC 100-264 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning - hot-plug |
| Overskudsspænding | Ja |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 428 |
| Vægt | 11100 |
| Dybde | 559 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 32 x 200Gbit LAN QSFP56 1 x administration (Gigabit LAN) RJ-45 1 x USB 1 x seriel RJ-45 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | CB, cTUVus, CU, ICES, FCC, RCM, VCCI, RoHS, BSMI, KCC, CCC |
| Udstyr inkluderet | Stativskinnesæt |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Cumulus Linux |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.