Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Max Opløsnings Detaljer | DisplayPort: 7680 x 4320 ved 60 Hz (dobbelte displays)/5120 x 2880 ved 60 Hz (fire displays)/4096 x 2160 ved 120 Hz (fire displays) |
| VR-klar | Ja |
| Interfacedetaljer | 4 x Mini DisplayPort (version 1.4a) |
| Maksimum opløsning | 7680 x 4320 ved 60 Hz |
| Bus Type | PCI Express 4.0 x16 |
| Egenskaber | Error Correcting Codes (ECC) Memory, 88 NVIDIA fjerde-generation Tensor Cores, 22 NVIDIA tredje-generation RT Cores, 12, 0 Tflops top halvpræcision flydende punkt-ydelse, 191, 9 Tflops tensor-ydelse, 27, 7 Tflops RT Core-ydelse, dobbelt åbningsbredde, 4. gen. Tensor Cores, 3. gen. Ray Tracing Cores, NVIDIA Mosaic, DisplayPort med Audio, AV1 afkodningssupport, AV1 krypteringssupport, NVIDIA RTX IO, HDCP |
| Maks. antal understøttede monitorer | 4 |
| API-understøttet | DirectX 12, Shader Model 6.6, OpenGL 4.6, Vulkan 1.3, CUDA 11.6, DirectCompute, OpenCL 3.0 |
| Grafik engine | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Enhedstype | Grafikkort |
| CUDA kerner | 2816 |
| Producent | NVIDIA |
DIVERSE
| Med software | NVIDIA RTX Desktop Manager, NVIDIA RTX Experience |
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4a, HDCP 2.2 |
| Strømforbrug ved drift | 70 Watt |
| Højde | 6.85 cm |
| Pakketype | Detailsalg |
| Dybde | 16.8 cm |
HUKOMMELSE
| Størrelse | 16 GB |
| Teknologi | GDDR6 SDRAM |
| Busbredde | 128-bit |
| Båndbredde | 224 GBps |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


