Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16.8 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 1.525 kg |
| Dybde | 15.2 cm |
| Pakke Indhold | 2 Low-Noise Adaptor (L.N.A.), renseklud, metaletui-mærkat, torx-skruetrækker, 4-pin PWM Y-kabel, SecuFirm2+ Mounting Kit, NT-H2 termisk pasta, 2 NF-A14x25r G2 PWM premium blæsere, NA-TPG1 termisk pasta, 4 skive skiver |
| Producent | Noctua |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 150,000 timer |
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Heatsink-dimensioner | 168 mm x 150 mm x 127 mm |
| Rated Strøm | 0.19 A |
| Støjniveau | 19.7 - 24.8 dBA |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, LGA1155 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA1851 Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 140 mm |
| Blæser med kugleleje | SSO2 leje |
| Strømforbrug | 2.28 W |
| Egenskaber | Varmerør teknologi, Puls-bredde modulation (PWM) support, 8 kobbervarmerør, asymmetriske fin-stakke, høj base konveksitet, progressiv-bøjet impeller |
| Materiale til varmeafleder | Kobberbase og varmerør med aluminiumskølefinner |
| Omdrejningshastighed | 1500 rpm |
| Lufttryk | 1.3-2.56 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




