Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal armstøtter | 2 |
| Maks. brugerhøjde | 200 cm |
| Materiale | Højteknologisk PU, high-tech falsk læder |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Spillestol - ergonomisk - armstøtter - vippe |
| Designet til | Kontor |
| Funktioner | Åndbar, op til 11° vipning, klasse 4 hydraulisk gasløft |
| Maks. belastningsvægt | 150 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Pakkeindhold | Puder |
| Farve | Sort |
| Producent | noblechairs |
MåL-OG-VæGT
| Rygstøtte | Bredde: 52 cm højde: 90 cm |
| Dimensioner & vægt detaljer | Rygstøtte skulder - bredde: 47 cm Rygstøtte indre - bredde: 28 cm Sæde indre - bredde: 33 cm Armstøtte - bredde: 10.5 cm dybde: 27 cm |
| Højde | 1320 |
| Bredde | 630 |
| Vægt | 30000 |
| Dybde | 600 |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Lændesupport | Ja |
| Højde | 90 cm |
| Polstringsmateriale | Koldskum |
| Bredde | 52 cm |
| Funktioner | 90°-125° justerbar vinkel |
PLADS
| Justerbar højde | Ja: 10 cm |
| Højde | 48 cm - 58 cm |
| Polstringsmateriale | Koldskum |
| Bredde | 52 cm |
| Dybde | 48 cm |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Stålramme, aluminiumbase |
| Styrehjul | 5 x 60 mm |
| Funktioner | Polyurethan (PU)/nylonstyrehjul |
| Hjultype | Hård gulv, blødt gulv |
ARMLæN
| Højde | 67 cm - 80 cm |
| Justerbare armlæn | Ja |
| Form | T-formet |
| Materiale | Polyurethan |
| Funktioner | 4D-justerbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


