Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nakkestøtte | Ja |
| Designet til | Gaming |
| Funktioner | Pletresistent, åndbar, stålramme, klasse 4 hydraulisk stempel, deformations-resistent, fleece-ryg |
| Pakkeindhold | Hovedpude, lændepude |
| Mekanisme | Vippende |
| Farve | Antracite |
| Antal armstøtter | 2 |
| Tilt-stramningsjustering | Ja |
| Materiale | Aluminium, polyurethan, tekstil, memory foam, nylon/polyetylen, koldskum, stålramme |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Stol - ergonomisk - armstøtter - vippe |
| Maks. belastningsvægt | 150 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Samleværktøj påkrævet | Unbrakonøgle |
| Producent | noblechairs |
MåL-OG-VæGT
| Rygstøtte | Bredde: 52 cm højde: 86 cm |
| Dimensioner & vægt detaljer | Rygstøtte skulder - bredde: 39 cm Rygstøtte indre - bredde: 29 cm Siddeområde - bredde: 33 cm Armstøtte - bredde: 10 cm dybde: 24.5 cm |
| Højde | 1280 |
| Vægt | 28000 |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Lændesupport | Ja - justerbar: Ja |
| Højde | 86 cm |
| Bredde | 52 cm |
| Materiale | Tekstil, koldskum |
| Funktioner | 90°-135° justerbar vinkel |
PLADS
| Dybde | 49 cm |
| Justerbar højde | Ja: 10 cm |
| Højde | 47 cm - 57 cm |
| Bredde | 52 cm |
| Materiale | Tekstil, koldskum |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Aluminium |
| Styrehjul | 5 x 6 cm |
| Funktioner | Nylon/polypropylen-styrehjul |
| Hjultype | Hård gulv, blødt gulv |
NAKKESTøTTE
| Materiale | Memory foam |
ARMLæN
| Højdejusteringsinterval | 17 cm |
| Højde | 63 cm - 80 cm |
| Justerbare armlæn | Ja |
| Form | T-formet |
| Materiale | Polyurethan |
| Funktioner | 4D-justerbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


