Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | noblechairs |
FUNKTIONER
| Justerbar ryglæn | Ja |
| Ryglæn materiale | Polyurethan (PU) |
| Sæde, type | Polstret sæde |
| Hjulmateriale | Nylon |
| Armlæn justeringstype | 4D armlæn |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Sæde, farve | Sort |
| Rygstøtte vinkelområde | 90 - 125° |
| Ramme, materiale | Stål |
| Justerbart armlæn | Ja |
| Farve på ryglæn | Sort |
| Styrehjul | Ja |
| Antal hjul | 5 hjul |
| Produkttype | PC gamingstol |
| Ryglæn, type | Polstret ryglæn |
| Sæde, materiale | Polyurethan |
| Hjuldiameter | 6 cm |
| Afdækningsmateriale | Polyurethan (PU) |
| Ramme, farve | Sort |
| Gaslift klasse | 4 |
| Armlæn | Ja |
| Maksimal bruger vægt | 150 kg |
VæGT-&-STøRRELSER
| Sædehøjde (min.) | 47,5 cm |
| Ryglæn højde | 89 cm |
| Højde (min.) | 131 cm |
| Sædehøjde (maks.) | 54 cm |
| Højde (maks.) | 140, 5 cm |
| Sæde bredde | 51 cm |
| Vægt | 27, 5 kg |
| Ryglæn bredde | 57 cm |
| Sædedybde | 50 cm |
| Armlænbredde | 10, 5 cm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
ERGONOMISK
| Tiltlås | Ja |
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ingen |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


