noblechairs EPIC TX Gaming Chair Fabric Anthracite Gamer Stol
Stol - ergonomisk - armstøtter - vippe · Pletresistent · 28000 · Aluminium
Sammenlign priser på noblechairs EPIC TX Gaming Chair Fabric Anthracite Gamer Stol fra 3.025,00 kr. kr. til 3.798,00 kr. kr. fra 4 forhandler(e).
3.025,00 kr.
INKL. FRAGTLaveste pris inkl. fragt: 3.025,00 kr. · 4 forhandlere
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, polyurethan, tekstil, memory foam, nylon/polyetylen, koldskum, stålramme |
| Varenummer | 2996635 |
| Model | NBL-EPC-TX-ATC |
| Ean | 4251442505189 |
| Til producentens hjemmeside | www.noblechairs.com/en/home/ |
| Produktbeskrivelse | Noblechairs EPIC TX - stol - aluminium, polyurethan, tekstil, memory foam, nylon/polyetylen, koldskum, stålramme - antracite |
| Sædehøjde | 49 cm - 59 cm |
| Sædedybde | 46 cm |
| Lændesupport | Ja |
| Hjultype | Hård gulv, blødt gulv |
| Højde | 129 cm - 139 cm |
| Vægt | 28 kg |
| Nakkestøtte | Ja |
| Designet til | Gaming |
| Funktioner | Pletresistent, åndbar, stålramme, klasse 4 hydraulisk stempel, deformations-resistent, fleece-ryg |
| Pakkeindhold | Hovedpude, lændepude |
| Mekanisme | Vippende |
| Farve | Antracite |
| Antal armstøtter | 2 |
| Tilt-stramningsjustering | Ja |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Stol - ergonomisk - armstøtter - vippe |
| Maks. belastningsvægt | 120 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Samleværktøj påkrævet | Unbrakonøgle |
| Producent | noblechairs |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Rygstøtte skulder - bredde: 53 cm Rygstøtte indre - bredde: 28 cm Siddeområde - bredde: 34 cm Armstøtte - bredde: 10.5 cm dybde: 27 cm |
| Rygstøtte | Bredde: 51 cm højde: 84 cm |
| Højde | 1290 |
| Vægt | 28000 |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Lændesupport | Ja - justerbar: Ja |
| Højde | 84 cm |
| Bredde | 51 cm |
| Materiale | Tekstil, koldskum |
| Funktioner | 90°-135° justerbar vinkel |
PLADS
| Justerbar højde | Ja: 10 cm |
| Højde | 49 cm - 59 cm |
| Bredde | 57 cm |
| Materiale | Tekstil, koldskum |
| Dybde | 46 cm |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Aluminium |
| Styrehjul | 5 x 6 cm |
| Funktioner | Nylon/polypropylen-styrehjul |
| Hjultype | Hård gulv, blødt gulv |
NAKKESTøTTE
| Materiale | Memory foam |
ARMLæN
| Højdejusteringsinterval | 19 cm |
| Højde | 64 cm - 83 cm |
| Justerbare armlæn | Ja |
| Form | T-formet |
| Materiale | Polyurethan |
| Funktioner | 4D-justerbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



