
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Støvopsamling | Vandfiltrering/pose |
| Sugetryk | 20 kPa |
| Rensertype | Beholder |
| Produkttype | Støvsuger |
| Særlige egenskaber | Blæserport, integreret tilbehørsopbevaring |
| Tank Kapacitet | 22 liter |
| Slangediameter | 36 mm |
| Maksimal sugestrøm (Luft-watt) | 270 |
| Rengøringsmetode | Tør, våd |
| Støvsugertype | Generel brug |
| Slangelængde | 2.2 m |
| Producent | Nilfisk |
DIVERSE
| Lydtryksniveau (SPL) | 85 dB |
| Inkluderet tilbehør | Støvpose Filtersæt |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Indikatorer | Filter udskiftnings indikator |
KRAFT
| Strømforbrug | 1200 W |
| Strømtype | Elnet |
| Hovedspænding | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


