
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Støvopsamling | Uden pose |
| Rensertype | Pind/håndholdt |
| Støvkapacitet | 0.6 liter |
| Produkttype | Støvsuger |
| Særlige egenskaber | Vaskbart filter, forlygte |
| Ledningsfri | Ja |
| Rengøringsmetode | Tør |
| Farve | Hvid |
| Producent | Nilfisk |
DIVERSE
| Inkluderet tilbehør | Opladningskabel |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Indikatorer | Opladningsindikator, strøm på indikatorlys |
KRAFT
| Batterispænding | 20 V |
| Fuld opladningstid | 3 timer |
| Batterikapacitet | 1950 mAh |
| Driftsautonomi | 50 min. |
| Strømforbrug | 115 W |
| Stiktype | Euro |
| Strømtype | Genopladelige batterier |
| Batteri | Litiumion |
| Hovedspænding | 230 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Antal inkluderede batterier | Intet batteri |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.