Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Airflow | 60 l/s |
| Støvopsamling | Pose / uden pose |
| Sugetryk | 21 kPa |
| Rensertype | Beholder |
| Støvkapacitet | 20 liter |
| Produkttype | Støvsuger |
| Særlige egenskaber | Ledningsopruller, vaskbare filtre, indbyggede hjul, Push&Clean filterrengøringssystem, MultiFit-tilbehørssystem |
| Rengøringsmetode | Tør, våd |
| Støvsugertype | Generel brug |
| Filtertype | PET |
| Producent | Nilfisk |
DIVERSE
| Lydtryksniveau (SPL) | 64 dB |
| Inkluderet tilbehør | Uldfilterpose |
KRAFT
| Strømforbrug | 1250 W |
| Strømtype | Elnet |
| Nominel strøm | 16 A |
| Hovedspænding | 230 V / 50/60 Hz |
| Ledningslængde | 5 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


