Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fodstøtte | Ja |
| Maks. brugerhøjde | 210 cm |
| Materiale | High-density skum |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Flysimulatorcockpit - ergonomisk |
| Funktioner | Justerbar vinkel, justerbar højde, musesupport, tastatursupport |
| Maks. belastningsvægt | 150 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Samleværktøj påkrævet | Nøgle (13 mm), nøgle, unbrakonøgle |
| Pakkeindhold | Buttkicker-adapter, firepunkt-remsystem, lændepude, fødder, sædeskydere, monteringshardware, musepude, tastaturpude, 6 låsbare styrehjul |
| Producent | Next Level Racing |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 1230 |
| Bredde | 880 |
| Vægt | 43100 |
| Dybde | 1150 |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Materiale | High-density skum, polyuretan-læder, ruskind |
PLADS
| Materiale | High-density skum, polyuretan-læder, ruskind |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



