
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Clock-radio |
| Producent | NEW-ONE |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 230V (50 Hz) |
| Strømenhed | Strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 111 |
| Bredde | 110 |
| Vægt | 470 |
| Dybde | 123 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) |
BATTERI
| Batteri | 2 x AAA type |
BILLEDSKæRM
| Type | LED |
| Diagonal størrelse | 0.9" |
| Egenskaber | Display dimmer |
| Belysningsfarve på skærm | Ravgul |
| Skærmbelysning | Ja |
LYDSYSTEM
| Timer | Sovemodus, blunde, dvale |
| Indbygget clock | Ja |
| Alarmvækningstilstande | Radio, brummer |
| Antal alarmer | 2 |
| Funktioner | Radio |
| Ekstra egenskaber | PLL digital tuning |
RADIO
| Antal forhåndsindstillede stationer | 20 forudindstillede stationer |
| Antal forhåndsindstillede FM-stationer | 10 forudindstillede stationer |
| Radiotuner | Digital radiotuner - FM/MW |
| Automatisk forhåndsindstillet hukommelse | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


