Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 4K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ad (LACP) |
| Pakningstype | Desktop, væg-monterbar |
| Jumborammesupport | 12.288 byte |
| Kapacitet | VLANs understøttet: 64 Multicast-grupper: 256 |
| Statusindikatorer | Link/aktivitet/hastighed, strøm, system |
| Egenskaber | Metalkabinet, SOHO, QoS, VLAN-understøttet, IGMP snooping, DoS, blæserløs, løkkedetektion, portspejling, gem og send, WRR, portbaseret VLAN, Link Aggregation, port-trunking, DHCP klient, ToS, SPQ, adgangskodebeskyttelse |
| Præstation | Pakkebufferstørrelse: 1 MB Båndbredde: 25 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - Administreret |
| Undertype | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Porte | 5 x 100/1000/2.5G |
| Producent | Netgear |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 5.6 Watt |
| Nødvendig spænding | 12 V |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
| Elektrisk strøm påkrævet | 1.5 A |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 27 |
| Bredde | 158 |
| Vægt | 540 |
| Dybde | 101 |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 4,273,003 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Part 15 Class B, UKCA Class A, FCC Part 15 A, ISED Class A, VCCI Class A, RCM, KC, BSMI |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter, gummifødder |
| Lokalisering | Europa, United Kingdom |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


