Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2679290 |
| Model | NSA-EC |
| Ean | 3700730502269 |
| Til producentens hjemmeside | www.netatmo.com/en-US/product/security/s... |
| Produktbeskrivelse | Netatmo Smart Smoke Alarm - røgsensor - 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Forbindelse | Trådløs - 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Dimensioner (B x D x H) | 11.5 cm x 11.5 cm x 4.4 cm |
| Integrerede komponenter | Alarm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 4.0 |
| Produkttype | Røgsensor |
| Frekvensbånd | 2.4 Ghz |
| Funktioner | Fotoelektrisk sensor, LED-indikator |
| Sirenelydniveau | 85 dB |
| OS nødvendig | Android 5.0 or later, Apple iOS 10 eller senere |
| Strømkilde | Batteri |
| Producent | Netatmo |
DIVERSE
| Krypterings algoritme | WPA, WPA2, WEP |
| Inkluderet tilbehør | Monteringssæt |
| Produktmateriale | Plastik |
BATTERI
| Batterilevetid | 10 år |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



