
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 8.6 cm |
| Dybde | 14 cm |
| Farve | Hvid |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Full-motion |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | 2 højttalere |
| Hældning | 180° |
| Monteringskomponenter | Væg-/loftmontering |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende, drejejustering |
| Maks. byrdevægt | 3 kg |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Hæld, dreje, rotation |
| Drejemekanisme | 180° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


