Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 60 cm |
| Dybde | 19.5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | Notebook |
| Monteringskomponenter | Hylde |
| Maks. byrdevægt | 1 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

