
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 110-180 cm |
| Farve | Sølv |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | Fladt panel/AV-system |
| Hældning | 15° |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaber | Indstillelig højde, hjul |
| Maks. byrdevægt | 50 kg |
| VESA-monteringsinterface | Fra 200 x 200 mm, op til 600 x 450 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 27"-70" |
| Antal på lager | 1 |
| Justeringer | Højde, hæld |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

