
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 48 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Dybde | 7.6 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | 2 LCD displays |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Hældning | 20° |
| Maks. byrdevægt | 100 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm, fra 200 x 200 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-52" |
| Rotation | 6° |
| Justeringer | Hæld, rotation |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



